Hakkımızda

EUROSANPARTS

30 yila yakin otomotiv sektöründeki ic ve dis ticaret tecrübelerimizle 2018 yilinda EUROSANPARTS`in temellerini Euro San Ic Dis Ticaret olarak Istanbul`da atmis bulunmaktayiz. Sirketimiz olarak, EUROSANPARTS markamiz ile en iyi ürünleri, hizli ve uygun fiyatlarla müsterilerimize sunmak icin variz. Bu baglamda genc, dinamik ve deneyimli kadromuzla gelisime ve yeniliklere acik vizyonumuzla ülkemiz adina sektördeki standart citasini yükseltmek amaciyla araliksiz hizmet vermekteyiz.

Dünya capindaki yurt disi baglantilarimizla markamiz olarak mümkün olan bütün ülkelere agir vasita yedek parca sektörunde, MAN, MERCEDES, DAF, VOLVO, SCANIA, IVECO, DEUTZ, RENAULT, CATERPILLAR, CAMINS ve her türlü TRAILER markalarina uyumlu, a`dan z`ye aftermarket hizmeti verebilmek adina emin adimlarla ilerlemekteyiz. Ciktigimiz bu yolda müsterilerimizin memnuniyet ve menfaatleri, kisa vadeli yüksek karlardan daha ön plandadir. Yurtici ve yurtdisindaki degerli müsterilimizi cikmis oldugumuz bu uzun yolculukta yanimizda görmekten mutluluk duymaktayiz.

EUROSANPARTS markamiz ile yillarin vermis oldugu tecrübemize dayanarak müsteri memnuniyetine odaklanip, kisa sürede sektörün öncü firmalari arasinda yer almak ve piyasaya yön veren bir sirket haline gelebilmek temel hedefimizdir. Hedefimize ulasabilmek adina siz degerli müsterilerimize sorunlarla degil her zaman en hizli cözümlerle gelmekteyiz.

Temel prensibimiz ve sloganimiz 4E „ EUROSANPARTS ile En kaliteli, En hesapli, En hizli“

Eurosanparts Ekibi

Ekip Arkadaşlarımız ile tanışın

aytac.yilmaz@eurosanparts.com.tr

Aytaç YILMAZ

Genel Müdür
ahmet.coskun@eurosanparts.com.tr

Ahmet COŞKUN

Genel Müdür
ali.yavuz@eurosanparts.com.tr

Ali YAVUZ

Satınalma Müdürü
haluk.yasar@eurosanparts.com.tr

Haluk YAŞAR

Yurtdışı Satış Sorumlusu
nedzad.hadzic@eurosanparts.com.tr

Nedzad HADZİC

Yurtdışı Satış Sorumlusu
sezgin.atagul@eurosanparts.com.tr

Sezgin ATAGÜL

Yurtiçi Satış Sorumlusu

buy essays la dona de cartier replica replica rolex watches chicago
breitling bentley motor replica rolex replica watches in lahore
Imitation omega seamaster james bond paypal quantum of solace omega watch replica